expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

2017-11-11

BIRCHBOX X VOGUE GROŽIO DĖŽUTĖJau senai prenumeravau kokią nors grožio dėžutę, bet šį mėnesį užmačiau, kad kiekvienoj lapkričio mėnesio Birchbox dėžutėje bus galima rasti Benefit Hoola bronzerį, todėl ėmiau ir susigundžiau. Šis bronzeris yra be proto liaupsinamas grožio žinovų ir ekspertų, todėl visada norėjau jį išbandyti.


Lapkričio mėnesio Birchbox yra didelis nusisekimas, nes ši dėžutė (labiau gal stalčiukas) yra sukurta bendradarbiaujant su Vogue žurnalu. 2016 metais Vogue šventė savo 100 metų jubiliejų, todėl ta proga visi buvę ir esami Vogue grožio redaktoriai sudarė visų laikų geriausių grožio priemonių šimtuką. Jame galima rasti ne tik prabangias grožio priemones, bet ir visiems įperkamas, tekainuojančias vos kelis svarus. Taigi, šiame Birchbox stalčiukyje esamos grožio priemonės yra būtent iš šio šimtuko, išskyrus Birchbox guminę kempinėlę makiažo šepetėliams plauti ir Cargo skaistalus.
Tai pagaliau ką gi galima rasti Birchbox ir Vogue dėžutėje? 

  • Benefit Hoola mini bronzerį.
  • L'occitane mini Shea Butter rankų kremą.
  • James Read Gradual Tan Sleep Mask.
  • Percy & Reed Volumising No Oil Oil aliejų plaukams. 
  • Birchbox guminę kempinėlę makiažo šepetėliams plauti.
  • Kuponą šešiems nemokamiems Vogue žurnalo numeriams, prenumeruojant leidinį metams arba dviems.

Jei norite Cargo Sunset Beach skaistalų, prenumeruojant dėžutę įveskite į Promo Code langelį žodį BLUSH ir skaistalai bus jūsų 😊. 

Dėžutės kaina su siuntimu - £12.95. 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą