expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

2018-01-27

10 GUDRYBIŲ KAIP TAUPYTI PERKANT
Pirmas metų mėnuo prabėgo kosminiu greičiu, o kartu su juo ir išprotėję žiemos išpardavimai. Išpardavimai yra gerai, jų metu galima sutaupyti nemažai pinigėlių, tačiau ką daryti, jei radai kažką, ko labai nori, bet išpardavimų laukti visai nenori, o gal kaip tik nori sulaukti ir nepražiopsoti geresnės daikto kainos? 1. NUOLAIDŲ PUSLAPIAI 

Geriausias būdas sutaupyti perkant rūbus ir ne tik, yra pirkti internetu. Dauguma internetu pirkti nemėgsta dėl, mano manymu, kvailos priežasties - negalėjimo  pasimatuoti. Kai nesu tikra dėl dydžio, visada perku kelis rūbo dydžius, kad galėčiau išsirinkti geriausiai man tinkantį, o likusį visada yra lengva grąžinti tiesiai į fizinę parduotuvę arba išsiųsti paštu ar per kurjerį atgal. Grąžinimas beveik niekada nieko nekainuoja.

Kodėl geriausia pirkti internetu? Todėl, kad internete galima prisi'google'inti įvairiausių nuolaidų ir pasiūlymų. Pvz., paskutinį pirktą odinį švarką įsigijau su 20% nuolaida ir dar gavau £5 kuponą kitam pirkiniui. Osom! 👍 Mano mėgstamiausia nuolaidų internetinė svetainė yra VoucherCodes, tačiau bet kuris puslapis, kuriame galima rasti nuolaidą, yra visiškai gerai. 😊 


2. NUOLAIDŲ KODAI PARDUOTUVĖS INTERNETINĖJE SVETAINĖJE

Kiekvieną kartą perkant internetu, prieš sumokant už pirkinį, grįžkite į parduotuvės titulinį puslapį ir patikrinkite, ar viršuje nėra skelbiamas koks nors pasiūlymas ar nuolaidos kodas. Kartais kokia nuolaida gali būti skelbiama vienoje iš skaidrių su naujienomis, kurios dideliu formatu keičiasi tituliniame puslapyje. 

Taip pat kai kurios parduotuvės (dažniausiai kosmetikos, kaip Feelunique ar LookFantastic) savo internetinių svetainių titulinio puslapio pačioje apačioje turi skyrelį Voucher Codes, kur būna pateikti visų tuo metu vykstančių nuolaidų kodai. Visada pravartu patikrinti. 


3. NAUJIENLAIŠKIAI

Tai turbūt vienas iš pavojingiausių būdų prisipirkti to, ko visai galbūt nereikia, bet kai gauni "ypatingą" pasiūlymą, tiesiog negali susilaikyti. Tačiau jei taip lengvai nesusigundote, tuomet užsiprenumeruoti mėgstamų parduotuvių naujienlaiškius gali būti visai pravartu. Naujienlaiškių prenumeratoriai laikas nuo laiko gauna nuolaidas ir pasiūlymus, kurie nei parduotuvės internetinėje svetainėje, nei fizinėse parduotuvėse nėra skelbiami. 

Taip pat užsiprenumeravus naujienlaiškį, pirmame laiške dažniausiai gauni vienkartinę nuolaidą pirmam pirkiniui arba nemokamą siuntimą.


4. LOJALUMO PROGRAMOS
  
Milijonas kortelių piniginėje kelia šiokių tokių nepatogumų, tačiau tai senas, bet geras būdas kaupti nuolaidas. Šios kortelės retai kada suteikia nuolaidą "čia ir dabar", tačiau kiekvieną kartą ją padavus pardavėjai, jūs kaupiate taškus/procentus ar sumą pinigų, kurią kažkuriuo momentu galėsite išleisti toje parduotuvėje. Kai kurios lojalumo programos jūsų gimimo dienos proga duoda dovanų kuponą arba nuolaidą pirkiniui, tačiau kai kurios suteikia galimybę sukauptus taškus iškeisti į dovanų kuponą traukinio bilietui įsigyti ar restorano sąskaitai sumokėti. Osom! 😊👍


5. PIRMENYBINIS PRISTATYMAS

Pirmenybinis pristatymas (Premier Delivery), tai paslauga, kurią įsigijus už minimalų metinį mokestį (dažniausiai ~£10), visi pirkiniai iš tos parduotuvės bus nemokamai pristatyti artimiausią kitą dieną. Šią paslaugą siūlo vis daugiau ir daugiau parduotuvių, o man labiausiai praverčia ASOS pirmenybinis pristatymas 😉😇. Tai suteikia man galimybę išsimatuoti bei grąžinti arba pakeisti netikusius pirkinius greičiau ir netgi labai greitai 👍. 


6. SHOPTAGR 

Ar girdėjote apie Shoptagr? Tai programėlė, kuri padeda sekti jūsų pirkinių sąrašuose esančių daiktų kainų pasikeitimus. Jei norite kažką įsigyti, o kaina jums yra per didelė arba tiesiog nenorite jos mokėti pilnos, pridėkite tą daiktą į vieną iš savo Shoptagr pirkinių sąrašų, pasirinkite, apie kokį kainos pasikeitimą norite gauti pranešimą (25%, 50% ar bet kokį) ir vos tik daiktas bus nukainuotas, jūs apie tai gausite el. laišką. Tai kažkas panašaus į Pinterest, bet skirta būtent pirkiniams. Vienintelis šios programėlės minusas yra tas, kad ne visas internetines parduotuves ji palaiko. Tačiau apsipirkimams populiariose parduotuvės ji yra neįkainojama. 


7. TYRINĖKITE 

Skamba labai moksliškai, bet jokio mokslo čia nėra. Dažnai mes save įtikiname, kad viskas yra pigiausia ir geriausia vienoje ar kitoje internetinėje parduotuvėje. Patikėkite, taip nėra. Jeigu perkate, pvz., batus ar kavos staliuką ir žinote jų gamintojo bei modelio pavadinimus, įveskite juos į Google paieškos langelį ir Google jums išmes parduotuvių svetainių bei būtent to ar panašaus modelio kainų ikonas. Amazon galima rasti ir Ikea baldų, bet tai toli gražu nereiškia, kad jie bus pigesni nei pačioj Ikea, o veido kremą, kuriam Feelunique parduotuvėje bus pritaikyta patraukli nuolaida, įsigysite netgi dar pigiau tame pačiame Amazon, o gal fizinėje Superdrug parduotuvėje! Niekada negali žinoti, todėl būtina prieš perkant gerai pasižvalgyti interneto platybėse.  


8. LAUKITE
  
Grįžtant prie išpardavimų, nepulkite visko pirkti pirmą išpardavimų dieną, nes tai, kas išpardavimų pradžioj nukainuota 20%, išpardavimų antroje pusėje bus nukainuota 45%, o gal net ir 75%! Jei nusprendėte laukti, neužmirškite sekti ne tik procentus, bet ir daikto ar dydžio likutį parduotuvėje. Kad tai daryti būtų lengviau, į pagalbą parsisiųskite arba užsiregistruokite mano jau minėtoje Shoptagr programėlėje! 😊


9. PRAKTINIS PATARIMAS NR. 1

Jei ieškote labai elementaraus rūbo, kaip megztinis ar marškinėliai trumpom rankovėm, nepraeikite pro vyrų skyrių, o jei esate smulkutė, ir pro paauglių. Vyrų skyriuose ir moterims tinkantys rūbai turi geresnį kokybės ir kainos santykį (juk vyrai rūbą perka ilgam nešiojimui, o ne užsidėjimui vienai dienai, kaip moterys), o ne retai panašūs rūbai būna netgi pigesni nei moterų skyriuje. Tas pats yra ir su paauglių rūbais: jie gaminami pagrinde iš natūralaus pluošto audinių, kainuoja kartais net 50% pigiau, o stiliai mažai kuo skiriasi nuo rūbų suaugusiems. Tiesą sakant esu net pirkusi avalynę iš paauglių skyriaus ir tikrai nenusivyliau.


10. PRAKTINIS PATARIMAS NR. 2

Paskutinis mano patarimas būtų pirkti rūbus pasiūtus iš natūralaus pluošto audinių! Jei norite sutaupyti, geriausias būdas tai daryti - nepirkti to pačio rūbo kelis kartus per mėnesį. Dauguma sintetinių rūbų atrodo pigiai, yra prastos kokybės, nenori ant mūsų gulėti taip, kaip mes įsivaizduojame ar norėtume, kad jie gulėtų, todėl esame priverstos eiti atgal į parduotuves ir pirkti dar daugiau. Medvilniniai ar viskozės marškiniai visada atrodys geriau, nei marškiniai, pasiūti iš poliesterinio audinio. Ir svarbiausia, mūsų oda padėkos, kad nedusiname jos saunoje ir leidžiame jai laisvai kvėpuoti. 😉     


Jei kažką praleidau ar norite mane papildyti, palikite komentarą apačioje 😊. 

 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą