expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

2015-08-01

ARBATA, KURI PILDO SVAJONES!

Jei atidarytumėte vieną iš mano virtuvės spintelių, net neįtartumėte, kad aš nesu arbatos gerbėja. Per arbatos pakelius neturiu net kur susidėti puodelių, kurių aiškiai turiu per daug, bet pažadu, kad jų daugiau tikrai pirksiu :) Taigi, arbata iš spintelių išstūmė kavą. Tiesa, ne kažkur ilgam ar toli, o tik iki stalviršio, šalia cukrinės. Tai kas gi nutiko? O gi nieko ypatingo, tiesiog atradau nepatirtai skanią arbatą Pukka. Pukka yra ekologiškų žolelių arbata, patvirtinta Soil Association Organic - griežčiausios Europoje organizacijos, kuri prižiūri natūralios ir ekologiškos produkcijos gamybą, sertifikatu.
Pukka Herbs kompaniją 2001 m. įkūrė Sebastian Pole ir Tim Westwell duetas. Sebastianas visada buvo gamtos, o ypatingai žolelių ir vaistažolių mylėtojas, o Timas - tiesiog patyręs vadybininkas ir finansininkas. Akivaizdu, kad šių dviejų vyrų savų sričių puikus išmanymas yra šios nepaprastos kompanijos sėkmės paslaptis. 

SEBASTIAN                     IR                          TIM

Hindi kalboje pukka reiškia autentiškas ir tikras, kas puikiai atitinka Sebastiano gyvenimo, darbo ir naujų arbatų, papildų ir kitų produktų kūrybos filosofiją. Negaliu susilaikyti, einu pasidaryti puodelį arbatos, o tada pratęsiu šį įrašą :)Pukka didelį dėmesį skiria ne tik spalvingų ir raštuotų pakuočių kūrimui, bet taip pat bendravimui su jų arbatų gerbėjais. Interneto platybėse galima rasti ne tik oficialų kompanijos puslapį, bet ir jų kuriamą tinklaraštį, kuriame jie pasakoja apie savo veiklą ir kaip bei kur ją vykdo. Norite sužinoti, kokį cinamoną Pukka naudoja savo produktams? Tuoj atsiversiu Pukkapedia ir pasakysiu - ekologišką, sertifikuotą cinamoną iš Indonezijos, Šri Lankos, Vietnamo ir Indijos! :) Jei apie tai norite sužinoti dar daugiau, o anglų kalba jums nėra svetima, tuomet prašom! :)Kažkaip vis norisi Pukka palyginti su lietuviška Etno, bet manau tai būtų nesąžininga Pukka atžvilgiu. Abu šie gamintojai turi tą pačią idėją, bet gerdama Etno jaučiuosi taip, lyg gerčiau karštą vandenį su kažkokiu poskoniu (cukraus?), bet ne skoniu, o apie kažkokį kvapą nėra nei ką ir kalbėti. Todėl jei vienintelė arbatžolių arbata, kurią teko kada ragauti, buvo Etno, ar šiaip teko kada tokiom arbatom nusivilti, būtinai paragauk Pukka ir atrask visiškai kitą skonių bei kvapų pasaulį.

Ką dar Pukka daro? Ji pildo svajones! Taip taip, visai neperdedu ir nenusišneku. Iki rugpjūčio 31 d. galite dalyvauti jų paskelbtame "Didžiausio Nuotykio" konkurse, kurio pagrindinis prizas - 4000 svarų sterlingų tavo ir tavo trijų draugų pačiam kreiziškiausiam nuotykiui įgyvendinti! Koks tas nuotykis, renkiesi tu ir tavo draugai! Nieko nereikia pirkti ar rinkti, tiesiog tereikia perskaityti konkurso taisykles ir užpildyti dalyvio formą konkurso internetiniame puslapyje ir nepamiršti apie tai pasidalinti su mumis! :) Sėkmės! :)  

http://www.pukkaherbs.com/campaigns/adventure-competition/


Oi, vos nepamiršau paminėti savo mėgstamiausių Pukka arbatų pavadinimų. Vien pagalvojus apie jas seilės pradeda burnoj kauptis :D Tai Womankind, Revitalise ir Vanilla Chai! :) Komentarų nėra:

Rašyti komentarą