expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

2015-07-26

MY LITTLE ROAD TRIP BOX (2015, liepa)Jei dabar kas nors manęs paklaustų, kada grįšiu gyventi į Lietuvą, tai atsakyčiau, kad ne anksčiau, kai My Little Box bus pradėta siųsti į ją (Lietuvą) :) Dar tik pusvalandis, kaip aš grįžusi iš atostogų ir pasiėmusi iš kaimyno savo liepos mėnesio Road Trip (Kelionė) dėžutę, bet vietoj lagaminų išpakavimo sėdžiu ir rašau šį įrašą.

Drįstu teigti, kad tai sunkiausia dėžutė iš visų ligšiol gautų ir, mano galva, pati geriausia. Tai dar viena dėžutė, pilna kanceliarinių įdomybių ir net neabejotinai ji iš manęs gauna didelį ir riebų YES! :) 

Eilinį kartą gavau tai, ko man reikėjo - šiuo atveju tai, ko ieškojau jau gal pusę metų, bet niekas man neįtiko, tačiau My Little Box kažkaip padarė tai beveik tobulai - kelioninių dokumentų piniginę! :)

Kišenėlė pasui
Kišenėlė bilietui
Kišenėlė banknotams
Kišenėlė asmens tapatybės kortelei arba avialinijų lojalumo kortelei
Didelė kišenė nestandartinio dydžio dokumentamsToliau griebiau dėžutėje besimėtantį rašiklį. Tai BIC firmos tušinukas, o vadinasi jis Cristal Stylus. Tai vienkartinis tušinukas, rašo jis mėlynai (kaip man ir patinka), o ant galiuko turi manipuliatorių/lazdelę/pagaliuką, kitaip žinomą kaip stylus pen, skirtą naudoti vietoj piršto ant išmaniųjų ekranų. 

Kita staigmena, kuri manęs laukė, buvo neįprastas atvirlaiškis. Na jis aišku paliktas užpildyti man, bet aš nieko panašaus nebuvau nei regėjusi (o regėjau jų nemažai), nei girdėjusi, nei sapnavusi. Šis atvirlaiškis yra tarsi maža užrašų knygelė, viduje turi kišenėlę, o užsilanksto ji kaip vokas. Kaip suprantu, prie šios idėjos kažkiek prisidėjo ir BIC firma. Super dalykėlis! 
Atidarius drobinį maišelį, pasidarė aišku, kodėl dėžutė buvo tokia sunki. Joje iškart atpažinau Garnier micelinį vandenį, dar radau Essie oranžinį nagų laką, My Little Beauty kūno gelį po saulės vonių ir nedidelį lapelį su auksinėmis laikinomis tatuiruotėmis. Šio mėnesio laikraštyje perskaičiau ligšiol labiausiai įkvepiantį interviu su jauna keliautoja ir avantiūriste Lily Rose. Viską metusi ir palikusi gimtąją Prancūziją už tūkstančių kilometrų, ji įsikūrė Australijoje, kur ir iš kur ji ir keliauja. Savo pavydėtinais nuotykiais ir dar labiau pavydėtinomis nuotraukomis Lily "begėdiškai" dalinasi savo tinklaraštyje My Name Is Lily Rose ir instagram paskyroje lily_rose :) Kai kas tikrai gyvena svajonę :)  

  


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą