expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

2017-09-23

#MANO AITVARŲ# 2017 M. ADVENTO KALENDORIŲ GERIAUSIŠiais metais sugalvojau savo dukterėčiai ir vyresniajam sūnėnui padaryti advento kalendorių. Dovanų ieškojimo ir galvojimo procesas labai smagus, kol neprieini pakavimo dalies 😊. Ir nugarą paskaudo, ir atsibodo, ir staiga atsirado begalė kitų reikalų, kad tik nereikėtų pakuoti 😁. Tačiau jei neturite laiko ar įkvėpimo advento kalendorių daryti patys, jų begalę galite rasti jau paruoštų ir supakuotų parduotuvėse. Savo mėgstamiausiais atradimais noriu pasidalinti ir su jumis. 1. Duerr's Jam & Marmalade Merry Christmas Advent Calendar, £9.99.


 


Tai turbūt bus šių metų mano pasirinkimas. Nors tiesą sakant niekada nebuvau didelė uogienių mėgėja ir apskritai aš nelabai mėgstu to, kas saldu, bet kadangi kiekvieną dieną pusryčiams verdu košę, tai pamaniau, kad būtų labai smagu kiekvieną gruodžio dieną tą košę pagardinti vis kitokių uogų skoniu.


2. Ravensburger Advent Calendar, £24.99. 

 


Jeigu būčiau buvusi tingesnė, bet gudresnė teta, tai tikrai būčiau nupirkusi šį advento kalendorių. Jame gausu užduočių, pasidaryk pats kalėdinių dekoracijų, dėlionių, lipdukų, ir t.t. 3. MUSICAL ADVENT CALENDAR, £10.02 + siuntimas.


 

Advento kalendorius šeimos jaunajam muzikantui. Knygelėje rasite natas 24 kalėdinėm dainelėm ir jų žodžius vokiečių kalba... 


4. ASOS ADVENT CALENDAR, £55.beauty advent calendars ASOSGrožio advento kalendorius, kuris, mano manymu, šiais metais yra geriausias pasirinkimas kainos ir kokybės atžvilgiu. Jo kaina tėra £55, o produktai jame - tikrai verti dėmesio. Keletas gamintojų, kurių produktais mėgausis šio kalendoriaus savininkai: Foreo, Oskia, The Ordinary, Cowshed, This Works, Pureology, 111 SKIN ir t.t.


5. My First Christmas Tree Soft Toy, £18.95.


Patiems mažiausiems! Nežinau, ar šis žaislas yra supakuotas kaip advento kalendorius, bet jame yra pliušinė eglutė ir 24 pliušiniai žaisliukai jai papuošti. Jei žaislas nėra supakuotas kaip advento kalendorius, manau kiekvieną eglutės žaisliuką galima supakuoti patiems ir paversti jį pačiu geriausiu pirmuoju advento kalendoriumi 😊. 


6. Haynes Build your own FM Radio Calendar Kit, £14.99.

  

Tiks ir paaugliui, ir vyrui, ir visai šeimai. Šis kalendorius siūlo patiems susikonstruoti radijo imtuvą. Puikus būdas supažindinti vaikus ir ne tik su elektronikos pagrindais.  


7. LOOKFANTASTIC ADVENT CALENDAR, £79


 lookfantastic Advent Calendar 2017 (Worth Over £300.00): Image 41
 
Jeigu paklaustumėte manęs, kuris advento kalendorius šiais metais man yra pats gražiausias, tai manau nenuvilsiu pasakydama, kad tai LookFantastic advento kalendorius. Dėmesys detalėms, įspūdingos iliustracijos ir produktai, kurių vertė yra didesnė nei £300 vos už £79! Tiesa, būtų lengviau priimti sprendimą dėl šio kalendoriaus įsigijimo, jei žinotume, kas jo viduje. Tačiau jei jums patinka siurprizai, tai jį šiuo metu galima užsisakyti iš anksto, nes jo išleidimo data yra spalio 10d. Jei gerai pamenu, praėjusiais metais jis buvo išparduotas dar iki išleidimo datos, todėl suskubkite!
P.S. Jei niekada nepirkote iš LookFantastic puslapio, pirkinių krepšelyje įveskite INGRIDA-R3D į Got discount code? langelį, spauskite ADD ir jums bus pritaikyta £5 nuolaidėlė! 👍


Įrašą būtinai papildysiu, jei atrasiu naujų kalendorių, kurie tikrai mane sudomins. O kol kas daugiau šių metų advento kalendorių ieškokite MANO AITVARŲ Advento Kalendorių Pinterest lentoje!Komentarų nėra:

Rašyti komentarą