expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

2016-10-02

HOLIVUDINĖS MADOS PASLAPTYS


http://hollywoodfashionsecrets.com/


Prieš gerą mėnesį, o gal dar seniau, atradau tokią nerealią kompaniją, kurioje dirba fėjos ir kuria sprendimus vienai ar kitai rūbų dėvėjimo problemai spręsti. Ši kompanija vadinasi Hollywood Fashion Secrets ir, kol kas, jos produktų galima įsigyti tik Amerikoje (nebent esate pasiruošusios gerokai permokėti, tuomet galite panaršyti Amazon ar Ebay). 

Peržiūrėjus Hollywood Fashion Sectrets produktų sąrašą jų internetiniame puslapyje, atrodo, kad šios fėjos pagalvojo apie viską ir dar daugiau. Pradėsiu nuo apvalių lipdukų aksesuarams užtvirtinti. Manau ne aš viena esu patyrusi, kai prieš išeinant į vakarėlį užsidedi ant kaklo vėrinį, jautiesi graži ir pasitikinti savimi, o ryte peržiūrinėdama nuotraukas telefone pamatai, kad vėrinio užsegimas visą vakarą buvo prieky, o pats vėrinio grožis - nugaroje, pasislėpęs po tavo palaidais plaukais (geriausiu atveju). Šios gėdos išvengti padės būtent šie nematomi lipdukai, kuriais tiesiog pritvirtini vėrinį ten, kur jis turėtų išbūti visą naktį. Jei ketinate vilkėti palaidinę su didele ir laisva iškirpte, neužmirškite dekolte kraštų priklijuoti prie kūno lipniomis juostelėmis. Taip nereikės visą naktį keistai žvilgčioti į savo krūtinės zoną ir visą dėmesį galėsite skirti bendravimui su draugais (ar kaip jau išeis...).


http://hollywoodfashionsecrets.com/women/apparel-body-tape.html


Prisimenu tuos laikus, kai naudodavau pieštukinius dezodorantus, kurie palikdavo baisiausias baltas dėmes pažastyse ant rūbų arba, dar baisiau - besivelkant juodą megztinį, balti dryžiai likdavo tiesiog ant jo priekio... Jei jūs vis dar susiduriate su tokia problema, HFS siūlo įsigyti dezodoranto dėmes naikinančią kempinę. Labai norėčiau pati įsitikinti, kaip ir ar išvis šis dalykas veikia. Na, o jei užsidėjote megztinį ir pastebėjote, kad jis pasiburbuliavęs ir aplipęs šuns plaukais, jums į pagalbą ateis pemza Megztinių Gelbėtojas ir pūkelius/plaukelius nuimantys lapeliai. Dar viena su dezodorantais susijusi bėda - jie nesugeria prakaito! Tokiais momentais, kai žinote, kad laukia sudėtingas ir svarbus susitikimas ar šiaip stresinė situacija ir teks paprakaituoti, jums pagelbės medžiaginis "pažastinukas". Žinau, kad čia jokia naujiena, bet HFS deklaruoja, kad jų gaminami "pažastinukai" yra daug plonesni, lankstesni, minkštesni, greičiau džiūstantys ir nepastebimi. Wau kiek pažadų!


http://hollywoodfashionsecrets.com/women/clothing-care.html

 
Ir pagaliau mes įžengėme į mano mėgstamiausią (o gal turėčiau sakyti, aktualiausią) kategoriją - krūtinė! Maniškė dažniausiai yra AA dydžio (praktiškai tik speneliai. Spuogai, kaip kažkada viena mamos draugė kad išsireiškė. Ačiū, teta Nijole...) ir aš norėčiau, kad ji visada būtų PMS dydžio (jūs supratote mane). :D Deja, čia man HFS padėti niekuo negali, nes pakelti maniškių man nereikia, o silikoninių pagalvėlių dėti į liemenėlę, kad padaryti tarpelį tarp krūtinės, irgi neišeis, nes tada... kur jau ten kimši AA dydžio liemenėlę... :( Oi, pamiršau paminėti, kad krūtinę pakelti HFS siūlo dideliu lipduku, kurį klijuoti reikia virš krūtinės. Manau jis geriausiai tarnaus vilkint palaidinę su nuoga nugara, arba didele iškirpte priekyje, kai liemenėlės dėvėti tiesiog neišeina. 


http://hollywoodfashionsecrets.com/women/breast-enhancers.html
 

Paskutinis dalykas, apie kurį noriu pasidalinti - liemenėlės petnešėlių sagtukas. Jį naudojame kai norime nenusegamas petnešėles nugaroje padaryti sukryžiuotas. 


http://hollywoodfashionsecrets.com/women/bra-alteration.html


Anyways... Hollywood Fashion Secrets internetiniame puslapyje galima rasti ir daugiau, senai mums žinomų sprendimų įvairioms mados problemoms spręsti, o jei panaršysite amerikietiškame Amazon, rasite ten tai, ko neradote oficialiame kompanijos puslapyje! Jei norite pamatyti video apie kiekvieną produktą, keliaukite į HFSecrets Youtube kanalą. 

Tai tiek tų Holivudo mados paslapčių šiandien :) 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą