expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

2016-07-05

VONIOS DIENORAŠTIS #3. KŪNO PRIEŽIŪRA


 

Bijau net pažiūrėti, kada dariau paskutinį Vonios Dienoraščio įrašą, bet būtent tiek man užtruko laiko atrasti tikrai mėgiamas kūno priežiūros priemones. Beje, apie kūno kremus ar losjonus vis dar neturiu ką pasakyti, nes to vienintelio paieška vis dar tęsiasi... Tikiuosi nebeilgai...

Mano oda yra be proto sausa, linkusi į mažus išbėrimus ir gerus dešimt metų ji nėra mačiusi nei saulės, nei soliariumų.


Pradėsiu turbūt nuo prausiklių. Mano mėgiamų mėgiamiausias yra Soap&Glory Whipped Cream dušo sviestas. Jo konsistencija yra tikrai kaip gero kremo, kvepia jis sausainiukais ar kažkokiu panašiu skanumynu (ant pakuotės rašo, kad jis yra pistacijų, migdolų ir vanilės kvapo), puikiai putoja ir tiesą sakant su nekantrumu laukiu kiekvieno savo dušo seanso :) 

Soap&Glory kvapai yra kitokie, neįprasti uoslei, todėl kad prie jų priprasti, kartais prireikia laiko. Būtent taip nutiko ir su Pulp Friction kūno šveitikliu. Jis yra vaisių kvapo (labiausiai man kažkodėl jaučiasi citrusinės natos), kas tikrai nėra mano Numeris 1 kvapų pasaulyje. Pats šveitiklis yra labai švelnus ir labai smagiai putojantis. Man jis patinka. 

Nesu aš labai didelė karščių mėgėja tiek kalbant apie saulės vonias (kaip jau supratote), tiek apie gulėjimą pačioje vonioje. Bet kaip jau minėjau, mano oda yra linkusi į mažus išbėrimus, todėl kažkaip juos iščirškinti reikia. Tam reikalui kartais paguliu vonioje, o kad iš to gulėjimo būtų daugiau naudos, į vonią šliurkšteliu E45 minkštinamojo aliejaus. Tiesą sakant jį pirkdama nei trupučio netikėjau, kad jis gali man padėti, bet kaip sakoma, ir skęstantis griebiasi šiaudo. Šiaudas pasitaikė neblogas, nes jau po pirmo šio aliejaus panaudojimo oda pasidarė švelnesnė ir tikrai minkštesnė. 
Kaip jau žinote, mano oda yra be proto sausa. Sausa rankų oda gali išvaryti iš proto, o suskirdusi oda yra netgi skausminga. Ilgą laiką ieškojau kokios nors stebuklingos rankų kaukės, bet tokios kaip ir neradau, todėl pasinaudojusi viena iš begalybės The Body Shop nuolaidų akcijų įsigijau jų Hemp Intensive Hand Butter. Šis rankų sviestas yra tikrai riebokos konsistensijos, kuri labai sunkiai geriasi į odą, todėl sugalvojau šį produktą naudoti kaip rankų kaukę nakčiai ir tuo labai didžiuojuos :D Rankos tikrai atsigavo ir jos vėl švelnios! Tiesa, kvapas tikrai nekoks, bet galima prie jo priprasti :)

Dienos bėgyje mano mėgstamiausias rankų kremas yra Soap&Glory Hand Food. Pradėjau šį produktą naudoti nuo pačios mažiausios pakuotės, ją išbaigusi įsigijau didesnę, kol galų galiausiai, net nemirktelėjusi, nusipirkau pačią didžiausią, su dozatoriumi. Manau daugiau nereikia įrodymų, kad tai tikrai yra mano pats mėgstamiausias rankų kremas :) 

Grįžtant prie saulės vonių ir menko fakto, kad šiuo metu vyksta kalendorinė vasara ir kažkaip vis norisi tą vasarą vaidinti kiek rustelėjusiu kūnu, tai tam reikalui aš griebiuosi apgaulės. Apgaulė mano vadinasi Soap&Glory Instant Sunkissed Tint kūno losjonas. Žaisti su ilgalaikio savaiminio įdegio priemonėmis aš tikrai neturiu kantrybės, o ir man nelabai to reikia, todėl šis nuplaunamas, atspalvį suteikiantis losjonas yra mano išsigelbėjimas. Jį naudoti labai paprasta - įtriname juo rankas, kojas ar ką jūs pageidaujate, palaukiame kelias minutes kol susigers, apsirengiame ir pirmyn. Vakare nepamirštame jo nuplauti ir viskas! 
Kas mane pažįsta, tai žino, kad man geriausias kvapas yra jokio kvapo. Tačiau vieną penktadienį bežioplinėdama New Look parduotuvėje sugalvojau pasigriebti jų Pure kvapų kolekcijos rinkinuką ir net pati nustebau, kai tapau beveik priklausoma nuo Blush kvapo. Iš tikrųjų visi Pure kvapai yra vasariški ir gaivūs, bet aš neiškenčiau nenusipirkusi pilno Pure Blush buteliuko :)
Štai ir visos tūtelės ir buteliukai bei dozatoriai iš mano vonios, kuriais norėjau su jumis pasidalinti ir jums rekomenduoti :)

 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą