expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

2016-03-29

BROKOLIŲ KĄSNELIAI

Trys mano mėgstamiausios daržovės, kurias visada rasi mano virtuvėje, yra morkos, svogūnai ir bulvės. Pirmas dvi naudoju beveik visur ir visada visą gyvenimą, todėl turiu pripažinti, jos ganėtinai pabodo, nors ir vis tiek jas labai myliu :) Kad ir kaip stengiausi praplėsti valgomų daržovių asortimentą, viskas baigdavosi tuo, kad nežinodavau ką su jom daryti ir tiesiog jas išmesdavau... Reikėjo kažko imtis ir aš pasiėmiau Sarah Wilson receptų knygą "Simplicious". Saros receptai yra super duper paprasti, nereikia daug įmantrių produktų jiems pagaminti ir tiesą sakant gaminimas iš vakarykščių pietų likučių yra Saros aistra :) 

Mano vienas mėgstamiausių receptų yra Brokolių kąsneliai. Jie puikiai tinka tiems momentams kai norisi ką nors užkąsti. Okei, negalėjau jo "nepatobulinti" nepridėjusi į jį morkų :D

BROKOLIŲ KĄSNELIAMS REIKĖS:

2 puodelių apvirtų ir susmulkintų brokolių galvų,
1 virtos ir susmulkintos morkos,
1-1,5 puodelio tarkuoto fermentinio sūrio,
3 kiaušinių,
1 puodelio miltų,
1 a.š. oregano,
druskos.

GAMINIMAS:

Visus produktus gerai išmaišome, suformuojame rutuliukus. Tešla gaunasi ganėtinai lipni, todėl formuojant rutuliukus rankas sušlapinu vandeniu, kad taip prie jų neliptų. Hmmm... Mano kąsneliai gaunasi ne visai apvalūs, bet užtai labai minkšti ir tirpstantys burnoje :) Kepame 190C įkaitintoje orkaitėje apie 25 minutes.

TA-DA! :)  


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą