expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

2016-01-23

MY LITTLE WISH BOX (2016, sausis) ATIDUOTUVĖS!


 
Niujorke siaučia pūgos, o My Little Box šį mėnesį siaučia norai! :) Šios dėžutės turinys man priminė populiariasias tinklaraštininkų ir jūtūberių rezoliucijas, kurias visi vis žada, o pažadėję greitai užmiršta. Haha! :) Tikėkimės MLB komandai taip nenutiks ir visi jų norai keistis ir tobulėti bus pildomi ir išpildyti. 

Turbūt daugiausia vilčių teikiantis pažadas šioje dėžutėje - žurnalo vystymas. Jau šiame numeryje galima pastebėti teigiamus pasikeitimus, nes žurnaliukas tikrai panašėja į žurnalą. Jame jau galima rasti turinį, redaktorės įvadinį žodį, knygos rekomendaciją ir apžvalgą, nemažai grožio bei stiliaus patarimų. Tiesa, tradicinis interviu niekur nedingo. Šį mėnesį jis kitoks. Tai iš daugybės interviu, rastų kituose leidiniuose, išrinkti įdomiausi atsakymai į klausimus, kurie buvo užduoti rašytojai Elizabeth Gilbert. Tiesa, knyga, kurią šį mėnesį MLB rekomenduoja yra parašyta būtent jos, o vadinasi ji Big Magic. Dedu ją į savo norų sąrašą! :)


Pagrindinė šio mėnesio staigmena yra darbo kalendorius. 


Iš pirmo žvilgsnio jis gan paprastas, bet kas jį daro kitokiu, tai po visą kalendorių išmėtytos šmaikščios pastabos, kaip štai ši, su kuria visom keturiom sutinku:Be darbo kalendoriaus MLB šį mėnesį džiugina ir apyrankėmis (kaspinėliais) su įkvepiančiais žodžiais. Kiekviena apyrankė yra užrišta ant atskiros kortelės, kurią nuplėšus galima padovanoti draugei, sesei ar kaimynei. Labai gražu ir simboliška. 


Drobinis maišelis šį mėnesį slėpė REN Rosa Centifolia 3in1 Cleansing Water, Too Faced Melted Liquified Long Wear Lipstick (Melted Fuchsia spalva) ir My Little Beauty Make A Wish lūpų balzamą.


O dabar linksmoji dalis. Viską, apie ką rašiau ir rodžiau šiame įraše, atiduodu jums! :) Tikiuosi tai išpildys kurios nors vienos iš jūsų norus :) 


Atiduotuvių sąlygos paprastos:


Būtinai pasitikrink pase, ar esi 18+ metų amžiaus, o jei ne, tai gauk tėvų ar globėjų sutikimą dalyvauti šiose atiduotuvėse. Jei pirma sąlyga įvykdyta, sveikinu! Tu gali jose dalyvauti, nes prizas pasiruošęs iškeliauti bet kur, kur tik tu gyveni :)

1. Spausk Patinka po atiduotuvių nuotrauka MANO AITVARAI Facebook puslapyje ČIA.
2. Viešai pasidalink atiduotuvių nuotrauka ant savo Facebook sienos ČIA
3. NEBŪTINA, bet būtų miela, jei tinklaraščio naujienas sektumei tame pačiame MANO AITVARAI Facebook puslapyje, tiesiog ant puslapio viršelio paspaudžiant Patinka :)

Laimingoji atiduotuvių laimėtoja bus skelbiama vasario 4d.

SĖKMĖS! <3 :) 

 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą