expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

2015-07-04

VONIOS DIENORAŠTIS #2. VEIDO PRIEŽIŪRA
Mano veido priežiūros priemonių "kolekcija" toli gražu nėra pilna. Ilgai delsiau su šiuo įrašu, vis tikėdamasi, kad rasiu kuo ją užpildyti, bet deja.

Pirmiausia, ko toje "kolekcijoje" trūksta, tai veido prausiklis. Šiuo metu naudoju The Body Shop Jūros Dumblių Giliai Valantį Veido Prausiklį (Seaweed Deep Cleansing Facial Wash), bet kažkokių stebuklų nepastebėjau. Prausiklis kaip prausiklis, nei labai geras, nei labai blogas, nors liaupsių šiam produktui esu ir girdėjusi, ir skaičiusi tikrai nemažai. 
 
Kas tikrai padaro mano veidą švelnų ir atrodo iškrapšto visus nešvarumus, tai veido šveičiamoji kempinėlė (Facial Buffer). Aš ją pirkau taip pat The Body Shop parduotuvėje, bet esu tikra, kad jų galima rasti ir kitose parduotuvėse, gal netgi prekybos centruose. Ši kempinėlė pašalina negyvas odos ląsteles ir skatina kraujotaką. Naudoju ją su aukščiau minėtu veido prausikliu, porą kartų per savaitę, dažniausiai prieš kaukės dėjimąsi. Prisiekiu, oda tampa švelni kaip šilkas. Tikrai rekomenduoju. 

Ką kartais dar darau prieš tepantis kaukę, tai duodu odai pakvėpuoti garais. Tam reikalui naudoju Lush Tea Tree (Arbatmedžio) arba Dream Steam tabletes. Vieną tabletę paprasčiausiai įmetu į didesnį dubenį su karštu vandeniu, pasilenkiu virš garų, užsidengiu galvą rankšluosčiu ir kvėpuoju geraisiais garais. Veido garinimas atidaro veido poras ir taip padeda kaukėms giliau prasiskverbti į veido odą. Manau kažką panašaus į šių tablečių efektą galima susikurti ir pačioms. Įmeskite į karštą vandenį ramunėlių žolelių, įlašinkite arbatmedžio, alijošiaus eterinių aliejų, įberkite valgomosios sodos ir manau gausite kažką panašaus :)


Prieš rašant šį įrašą apsisprendžiau, kad mano mėgstamiausių kaukių titulas atitenka.... Staigmena! Staigmena! The Body Shop! :) Mano visų laikų mėgstamiausia - Jūros Dumblių Kaukė (Ionic Clay Mask). Ji mano odą valo ir sureguliuoja jos riebumą. Kitaip tariant, grąžina odą į vėžias. Jos griebiuosi visais kritiniais odos momentais. Po kaukės naudojimo kartais iškyla keli "draugeliai", bet taip ir turi būti, juk ji - valanti.

Kita kaukė, kuria iš pradžių buvau nusivylusi, bet šiuo metu man ji netgi labai patinka, tai Arbatmedžių Valomoji Kaukė (Tea Tree Face Mask). Galėčiau ją pavadinti vasarine kauke, nes arbatmedis odą sausina, o sudėtyje esantis mentolis vėsina ir gaivina. Tai, galima sakyti, yra Lush kaukės plaukams The Roots atitikmuo veidui. Ši kaukė skirtingai nei Jūros Dumblių Kaukė "draugelius" ne iškelia į paviršių, o "nužudo" juos paprasčiausiai juos išdžiovindama. 


"Draugelių" džiovinimui naudoju ir patį arbatmedžių eterinį aliejų. Juo paprasčiausiai patepu belendantį ar jau išlindusį "draugelį" ir laukiu jo mirties :D O su juoduliais ant nosies kovoju nosies juostelėmis. Labai mėgstu iš arti apžiūrėti, ko ir kiek tie pleistriukai ištraukia :D
Pratęsiant kaukių temą, negaliu nepaminėti Lush Brazened Honey. Ši kaukė gaiviai kvepia, palyginus lengvai tepasi (Lush visos kaukės yra gaminamos iš natūralių produktų) ir tikrai gaivina mano odą. Palaikiusi šią kaukę 20 minučių, sudžiūvusį produktą sausom rankom nurutulioju, taip tarsi nušveičiu odą, o tada jau nuplaunu šiltu vandeniu. Vienintelis šios kaukės minusas yra tas, kad ji galioja tik tris savaites, o naudojant pakaitom tiek kaukių, aš jos nespėju išnaudoti. 

Pabaigai apie kaukes ir pradžiai apie akių priežiūrą, noriu pasidalinti Amirose Agurkų Lapeliais Akims (Amirose Cucumber Eye Pads). Jų sudėtyje yra vitamino E, natūralių alijošiaus, ramunėlių ir žaliosios arbatos ekstraktų. Puikiai tinka akių paburkimui mažinti, o jei norite, kad šie lapeliai dar labiau atmerktų Jūsų akis, prieš naudojimą tiesiog palaikykite juos šaldytuve. Jų galite įsigyti "Holland and Barrett" parduotuvėse.Kosmetikos priemonė, kuriai negailiu pinigų, yra paakių kremai. Mano visi šiai veido sričiai naudojami produktai yra iš No7 firmos stendo. Mėgstamiausias turbūt būtų No7 Beautiful Skin Overnight Revitalising Eye Balm. Pakuotė sako, kad tai yra naktinis, paakius atgaivinantis balzamas, bet aš jį naudoju kaip dieninį paakių kremą. Jo tekstūra primena tepalų nuo skausmo gelius ir jis tikrai atgaivina mano akis. Tai retas produktas, kuris daro tai, kas rašoma ant jo pakuotės. 

Atradus aukščiau minėtą paakių balzamą, kiek rečiau pradėjau naudoti Protect & Perfect Intense ADVANCED Eye Cream. Bet tai yra mano mėgstamiausias paakių kremas, kurį naudoju kartu su No7 Youthful Eye Serum, kuris padeda kovoti su pajuodusiais paakiais, paakių paburkimu ir raukšlelėmis.

Visą šį įrašą turbūt turėjau pradėti nuo kremo veidui, bet taip jau išėjo, kad jis atsidūrė įrašo pabaigoje. Taigi, pastaruoju metu mano mėgstamiausias veido kremas yra Yes to Tomatoes Daily Balancing Moisturiser for Combination Skin. Jis puikiai tinka vasarai, nes yra lengvas, gaivus, skirtas mišriai odai ir man labai patinka jo kvapas (ne ne, ne pomidorais jis kvepia :). 
Ir, savaime suprantama, nepamirštame pasirūpinti lūpomis! Kad manosios būtų minkštos, teplioju jas vaniliniu Nivea lūpų balzamu. Mmmmm.... :)--->PIRMOJO VONIOS DIENORAŠČIO ĮRAŠO IEŠKOKITE ČIA! :)<---

Ir būtinai pasidalinkite savo veido priežiūros triukais bei mėgiamais produktais komentaruose apačioje! :) Iki!Komentarų nėra:

Rašyti komentarą