expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

2015-04-21

MY LITTLE BOX PRENUMERUOJAMA DĖŽUTĖ

Valio! Mano gimtadienis vis dar tęsiasi! :) Vakar gavau naują My Little Box (Mano mažoji dėžutė) dėžutę! My Little Box yra netikėtumų pilna dėžutė, kurią prenumeruoju beveik nuo pat jos atsiradimo Anglijoje pradžios.



APIE MY LITTLE BOX. PRADŽIA IR DABARTIS

Mano atmintis jau kurį laiką man nebetarnauja ir aš tikrai neprisimenu, kaip sužinojau apie My Little Box prenumeratą. Bet idėja mane iškart suviliojo, o ypatingai, kai daugiau pasiskaičiau apie idėjos autorę Fany Pechiodat. Viskas prasidėjo nuo naujienlaiškio apie Paryžių ir vadinosi My Little Paris (Mano mažasis Paryžius). Beje, Prancūzijoje ši prenumerata vis dar taip ir vadinasi. Taigi, Fany kiekvieną dieną savo penkiasdešimčiai draugių siųsdavo elektroninius laiškus su kokiu nors trumpu įrašu apie Paryžų: atrastą gerą restoraną, naują lūpdažį ar tiesiog aptiktą sveikų sumuštinių parduotuvėlę. Graži antraštė, juokinga draugės iliustracija ir kandus rašymo stilius drauges vertė dalintis šiais laiškais su kitais draugais, ir greitai My Little Paris naujienlaiškis turėjo tūkstančius prenumeratorių. Žinia apie Fany projektą pasklido ir tarp kompanijų, kurios mirtinai norėjo reklamuotis Fany naujienlaiškiuose. Bet Fany buvo kategoriška ir pareiškė, kad jų siūloma reklama yra per nuobodi jos skaitytojams. Tuomet tos pačios kompanijos investavo krūvas pinigų naujoms, atitinkančioms Fany reikalavimus reklamoms ir Fany nenuvylė - penki šimtai grožio procedūrų buvo parduota praėjus vos valandai nuo naujienlaiškio su jų reklama paskelbimo! Vau! 

Kai My Little Paris prenumeratorių skaičius pasiekė pusantro milijono, Fany pasiūlė kitokią prenumeratą - My Little Box. Gerai pažinusi savo skaitytojų poreikius, o svarbiausia supratusi, ko jos skaitytojai nenori, Fany kiekvieną mėnesį juos džiugina gyvenimo būdo produktų pilna dėžute. Skirtingai nuo naujienlaiškio, dėžutė nėra nemokama, bet nėra ir brangi - mėnesio prenumerata kartu su siuntimo išlaidomis kainuoja £14.95. Tai mėnesinė prenumerata, kurią bet kuriuo metu gali atšaukti. Galiu Jus užtikrinti, kad to daryti tikrai nesinorės. Kiekvieną mėnesį dėžutė turi skirtingą temą, bet jos turinį visada sudaro:
  • specialiai dėžutės tema išleistas "My Little World" žurnalas su grožio patarimais, interviu su grožio industrijos atstovėmis, tinklaraštininkėmis, menininkėmis ir pan., 
  • trys kūno, veido ar plaukų priežiūros priemonės drobiniame maišelyje,
  • dovana, atitinkanti temą,
  • kelios produktų aprašymo kortelės.


Kiekvieną dėžutę kuriant, My Little Box bendradarbiauja su dizaineriais, juvelyrais ir kitais žmonėmis, sugebančiais sukurti kažką gražaus. Taip pat kiekvienai dėžutei yra specialiai sukuriamas koks nors grožio produktas - lūpdažis, kaukė, skaistalai ar pan. Projektas turi ir savo dailininkę Kanako, kuri kuria įspūdingas iliustracijas. Jei kalbėti apie kompanijas, kurios bendradarbiauja su My Little Box, tai paminėsiu tik keletą: Benefit, Elizabeth Arden, Givenchy, Glam Glow, Kerastase ir dešimtys kitų... Na, manau vaizdą susidarėte :)

PRISTATAU BALANDŽIO MĖNESIO MY LITTLE DREAM BOX!

Kaip supratote iš pavadinimo, šio mėnesio tema - svajonės. O taip, svajoti aš moku ir sugebu tai daryti visai neblogai. Manau ši tema atspindi daugumos prenumeratorių nuotaiką belaukiant naujo siuntinuko :) Kaip visada, Kanako dėžutės iliustracija savo paprastumu, bet tuo pačiu ir elegantiškumu priverčia akimirkai sustoti, gerai įsižiūrėti ir pasvajoti :) Atidarius balandžio mėnesio My Little Box negalima nepastebėti, kad žurnalo formatą pakeitė laikraštis. Tiesą sakant man šis variantas patinka labiau, nes kartais atrodydavo, kad žurnale visa informacija tarsi plaukiodavo, nes žurnalo formatui jos būdavo tiesiog per mažai. Tuo tarpu laikraštyje galima rasti tas pačias skiltis: interviu, grožio patarimus, plaukų sušukavimo pamokėles, ir naują dalyką vidinėje laikraščio pusėje - didžiulį foto plakatą. Gražu. Toliau dėžutėje radau popierinį debesėlį ir Kanako iliustruotą dovanų dėžutę, iš kurios iškrito rašalo pagalvėlė ir sukamas antspaudukas.


Antspaudukas turi rankenėlę, kurią sukant atsiranda vis naujas angliškas arba prancūziškas užrašas. Viso jų net 12 ir jie skamba taip: Made With Love, Merci Beaucoup, WOW ir pan. Man kanceliarinės prekės yra silpnybė, todėl šiais daikčiukais tikrai džiaugiuosi.

Drobiniame maišelyje šį mėnesį slėpėsi My Little Beauty plaukų kaukė, Nominoe prausiklis veidui ir Loved By lūpų balzamas su raudonu atspalviu. 



Beje, debesėlis buvo ne šiaip sau bet koks popierinis debesėlis - jame slėpėsi dar viena dovanėlė. Kokia? Juvelyrinė. Kas? Pakabukas. Kieno kurtas? Delphine Pariente :)
 

Taigi, jei gyveni Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Belgijoje ar Japonijoje (taip, deja šis projektas yra vykdomas tik šiose šalyse) ir norėtum, kad gimtadienis ar kalėdos Tave aplankytų kiekvieną mėnesį, tikrai rekomenduoju užsiprenumeruoti My Little Box :) O gal nesugalvoji, ką padovanoti draugei? Tuomet, voila! :)





1 komentaras: