expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

2011-04-11

Kad mamos akys blizgėtų :)

Labai mėgstu kepti pyragus ir šiaip užsiimti panašiom nesąmonėm. Mėgstu sverti, matuoti, tirpdyti, maišyti, minkyti, kočioti... Tai savotiška relaksacija, atotrūkis nuo visko, minčių taip pat. Tačiau nemėgstu sausų kepinių (sausų pyragų, sausainių), kepinių iš mielinės tešlos ir labai saldžių. Jei atvirai, tai aš apskritai nemėgstu saldumynų. Vieno šokoladinio saldainio užtenka iiiilgam apsisaldinti (maždaug porai savaičių). Sakysite, tai kam tada kepi? Kepu, nes patinka kuistis virtuvėj, o be to žinau, kad mano triūsas niekada nenueis šuniui ant uodegos. Mat yra toks geras išradimas kaip mama :) Taip taip... Didesnės saldumynų naikintojos kaip mano mama nei su žiburiu niekur nerasite. Atsimenu vaikystėje, kai vakare visa šeima grįždavo namo, griebdavau jai už sijono ir zzzzyzdavau: "Ką parnešei?! Ką parnešei?! Kaip tai nieko? Negali būti! Parodyk rankinę" :D Dabar gi viskas apsivertė aukštyn kojom ir kai ryte pas ją nueinu, išsišiepusi, kaip maža mergaitė, akutėm laksto po mano rankinę ir rankas - ar tik ko gardaus iškepusi neatnešiau :) O jau ledus kaip mano mama mėgsta... Kažkas nerealaus - ryja juos "šliosais" ir visai nesuka galvos, ar už lango +20C, ar -20C. Tokia ta mano mama, su džinsais ir tekina :) 

Bet aš čia apie bananų duoną norėjau įrašą padaryti... :P Taigi, kaip minėjau, labai nemėgstu sausų pyragų. Bananų duona kaip tik ir yra jų priešingybė. Be to į ją reikia dėti keletą prieskonių, kurie suteikia kitokį skonį. Gal truputėlį Kalėdas primena, bet šiuo metu nėra man nieko skaniau už ją ir pieną, o gražiau - už mamos blizgančias akeles :) 


P. S. Šiandien kažkaip per apsižioplinimą nupirkau tik 3 vaisius, bet man dar netgi skaniau taip buvo - šlapiau. 2 komentarai:

  1. O ką šeštadieniui iškepsi?

    AtsakytiPanaikinti
  2. surpraizą :D dar neturėjau kada apie tai pagalvoti, bet pasistengsiu nenuvilti ;)

    AtsakytiPanaikinti