expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

2016-12-06

LAPKRIČIO PIRKINIAI
Lapkritis pirkinių atžvilgiu buvo ganėtinai komplikuotas: vis pirkdavau, apsigalvodavau, grąžindavau, pirkdavau, apsigalvodavau, grąžindavau ir taip non-stop. Ir vis gi kai ką jums parodyti turiu ir galiu. Kaip ir spalio mėnesį, taip ir šį, nuorodas į visus pirkinius rasite Mano Aitvarų Pinterest lentoje.

AKSESUARAI. Aš vis dar apsėsta Accessorize Sterling Silver papuošalų kolekcijos, todėl negalėjau susilaikyti ir nepagriebti kelių naujų mažų grožybių:
Okei, Accessorize iš manęs šį mėnesį pasirinko ir daugiau pinigėlių, nes susigundžiau šiomis linksmomis pirštinėmis bei nupirkau kelias kalėdines dovanėles savo draugėms :D Tiesa, panašias pirštines kažkada buvau įsigijusi Primarke ir sunešiojau jas beveik iki skutelių, todėl įsigyti rimtesnį tokių pirštinių variantą buvo logiška. Ane? :)
Kadangi mano papuošalų kolekcija per pastaruosius kelis mėnesius ženkliai pasipildė, natūraliai prireikė kažkur juos laikyti. Beklaidžiodama TkMaxx užmačiau šią dėžutę ir bedvejodama jos iškart nenusipirkau. Savaime suprantama, grįžusi namo pradėjau save dėl to graužti ir nieko nelaukusi grįžau bei įsigijau :)BATAI! Šį mėnesį galima sakyti apsiVan'inau ir esu labai laiminga. Niekada neturėjau Van'ų, todėl buvau maloniai nustebinta jų patogumu. Na ne Clarks debesų minkštumo, bet labai netoli. Prieš metus rinkausi tarp Converse'ų ir Van'ų, nes norėjau rudeninių odinių patogių laisvalaikio batų ir labai gailiuosi pasirinkusi pirmuosius. Mano kojos yra labai lepios, jos viską jaučia ir jas labai lengva nutrinti, todėl Converse'ų siūlės joms yra tikras košmaras. Nuo šiol šlovinu Van'us, nes mano kojos juos myli :) Tiesa, piniginės tikrai smarkiai nenuskriaudžiau, nes gi lapkričio mėnesį buvo toks gėrio šopaholikams apsireiškimas kaip Juodasis Penktadienis :D RŪBAI. Turbūt svarbiausias pirkinys praėjusį mėnesį buvo dirbtinos odos baikerio stiliaus liemenė. Ieškojau tinkamos turbūt pusę metų ir netikėtai tokią radau Forever21. Manau tai bus mano kasdienės uniformos mėgiama dalis (mano minčių apie asmeninę uniformą ieškokite čia), kuri tiks tikrai prie visko kitko kas mano rūbinėje kabo. 
Liemenių lapkričio mėnesį būta ir daugiau :D Šios dirbtino kailio ieškojau tam, kad galėčiau ją užsimesti ant odinio švarko tais momentais, kai oras vėsta, bet dar nėra šalta. Beje, pagriebiau ją paauglių skyriuje 14-15 metų dydžio ir turiu pasakyti, ji man laisvoka...


  
Visai neplanuotas ir neapgalvotas pirkinys šį mėnesį buvo šis švarkas. Bet man patiko jį vilkėti ir jausti ant kūno, todėl pagalvojau, ai, juodasis penktadienis, kodėl gi ne :) Be to aš jį priskiriu prie naujosios klasikos, todėl esu tikra, nešiosiu jį ilgai.Šis kitas pirkinys buvo vienas iš tų, kur pirkau, apsigalvojau, grąžinau ir t.t. Norėjau žvyneliais nusėto švarko, bet vis kas nors juose nepatikdavo. Didžiausia bėda ta, kad šiuo metu parduotuvėse daugiausia/vien tik kabo vadinami bomber švarkai, kurie man viiiiisiškai nepatinka ir aš šios tendencijos absoliučiai nesuprantu. Anyways... Kas ieško, tas randa, o šiuo Vero Moda per Asos esu ypatingai patenkinta. Pažėkit koks jis gražuuuus... :)
Nežinau kodėl, bet jau antri metai iš eilės kalėdiniu periodu noriu nešioti odines kelnes. Aišku dirbtinos odos, nes tikros odos kelnių pirkti vis dar nesirįžtu. Šiais metais kolekciją papildžiau tamsiai mėlynomis iš H&M. Ir pabaigai - mano mėgstamiausi šiuo metu marškinėliai iš Asos. Pagriebiau juos dvejus! Jei nebandėte pirkti pačio Asos brando rūbų, labai rekomenduoju. Aš perku tik iš natūralaus pluošto audinių siūtus gaminius ir esu labai patenkinta jų kokybe bei tikrai, palyginus, žemomis kainomis. 
KITI MĖNESIO PIRKINIAI.JUK KALĖDOS :D

Apie spalio mėnesio pirkinius skaitykite čia :)


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą